joomla templates top joomla templates template joomla

BMXem z Cieszyna do Gdańska

gdansk.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altUdało się! Trzech zapaleńców jazdy na bmx w tydzień czasu przemierzyło Polskę na trasie z Cieszyna do Gdańska. W środę 13 lipca dokładnie południe wyprawa zakończyła się oficjalnie na Placu Zebrań Ludowych.

Kampania informacyjna przed remontem węzła Kliniczna

gdansk.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altPrzed nami kolejny ważny remont torowisk w Gdańsku. 10 lipca rozpoczną się prace na węźle Kliniczna. Roboty zakończą się z początkiem września.

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altZałącznik nr 2 do uchwały Nr 60/11 Zarządu Powiatu Gdańskiego z dnia 22.04.2011r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU Zarząd Powiatu Gdańskiego ogłasza przetarg ustny nieograniczony na wynajęcie lokali użytkowych

Gdański MOPS „Bliżej Mieszkańca”

gdansk.pl; Arkadiusz Kulewicz włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altW Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdańsku nastąpiły zmiany, które spowodują zwiększenie dostępności usług i świadczeń oferowanych przez Ośrodek - dotychczasowych 5 Filii zostanie zastąpionych 8 Centrami Pracy Socjalnej.

Zakończenie roku w Warczu

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altDziś w Zespole Szkół Specjalnych w Warczu odbyła się pierwsza uroczystość zakończenia roku szkolnego. Placówka w Warczu funkcjonuje od września 2010 roku. Jej powstanie było odpowiedzią na palące zapotrzebowanie na tego typu szkołę, ulokowaną w naszym powiecie.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altInformujemy mieszkańców Powiatu Gdańskiego, że w związku z remontem drogi powiatowej nr 2202G Lublewo-Bielkówko-Straszyn od 8.07.2011 r. do 14.10.2011 r. wprowadzone zostanie ograniczenie w ruchu ...

Absolutoryjna sesja Rady Miasta Gdańska

gdansk.pl ; Mariusz Feliński włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altPodczas sesji 30 czerwca br. Rada Miasta Gdańska zatwierdziła sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z wykonania budżetu miasta Gdańska za 2010 rok. Gdańscy radni udzielili też absolutorium prezydentowi Gdańska za 2010 rok. Było to 13 absolutorium prezydenta Pawła Adamowicza.

Zawieszenie wiechy nad terminalem T2

gdansk.pl; Dariusz Wołodźko włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altW poniedziałek 27 czerwca na teranie Potu Lotniczego im. Lecha Wałęsy nad nowym, aktualnie budowanym terminalem T2, zawisła wiecha.

Laury dla Pogotowia

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altSamodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Pruszczu Gdańskim zajęło wysoką, szóstą lokatę w Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym.

Umowa na zadanie I budowy Trasy Sucharskiego podpisana

gdansk.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altOdcinek Trasy Sucharskiego od Obwodnicy Południowej Gdańska do Węzła Elbląska powstanie do grudnia 2012 roku i kosztować będzie 168,7 mln zł. Dziś w siedzibie spółki Gdańskie Inwestycje Komunalne podpisana została umowa z wykonawcą – spółką Budimex SA.