joomla templates top joomla templates template joomla

UROCZYSTE WRĘCZENIE STYPENDIÓW STAROSTY GDAŃSKIEGO

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altW dniu 13 października 2010 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Gdańskiego uczniom szkół ponadgimnazjalnych, mieszkańcom Powiatu Gdańskiego, którzy w II semestrze roku szkolnego 2009/2010 uzyskali wysokie wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia w sporcie. Wyróżnionym osobiście gratulował Starosta Gdański - Cezary Bieniasz-Krzywiec.

Gdańsk na liście kandydatów do ESK 2016!

gdansk.pl/ włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altGdańsk zakwalifikował się do drugiego etapu starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. W finałowej piątce znalazły się też Katowice, Lublin, Warszawa i Wrocław. Pięć spośród jedenastu miast - kandydatów wybrała dziś Komisja Selekcyjna, w skład której weszło siedmiu ekspertów z Unii Europejskiej oraz sześciu nominowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego.

Światowy Dzień Onkologii 2010

powiat-gdanski.pl; Cezary Bieniasz-Krzywiec włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altStarosta Gdański uprzejmie informuję, że w dniu 4 października 2010 r. w Światowym Dniu Onkologii w 2010 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Wojska Polskiego 16 w godzinach 9°° - 15 °° ( parter) mieszkanki Powiatu Gdańskiego mogą uzyskać szczegółowe informacje dot. bezpłatnych badań cytologicznych prowadzonych na terenie województwa pomorskiego.

Pierwszy SWING już w Gdańsku!

gdansk.pl; Michał Piotrowski włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altW nocy z niedzieli na poniedziałek (19-20 września) dotarł do Gdańska pierwszy tramwaj 120NaG SWING wyprodukowanych przez bydgoskie zakłady PESA. To jeden z 35 nowoczesnych pojazdów zakupionych przez gdański Zakład Komunikacji Miejskiej.

Uwaga - idzie woda

gdansk.pl; Michał Piotrowski włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

altW związku ze zbliżającą się falą wezbraniową na Wiśle w ciągu najbliższej doby w ujściowym odcinku Wisły w Przegalinie i Gdańskiej Głowie przewiduje się wzrost poziomów wody powyżej strefy stanów alarmowych.

Janina Ochojska laureatką Nagrody Lecha Wałęsy

gdansk.pl; Michał Piotrowski włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

alt

Janina Ochojska - działaczka humanitarna, założycielka i szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej została tegoroczną laureatką Nagrody Lecha Wałęsy. Podczas uroczystości w gdańskim Dworze Artusa laureatka otrzymała pamiątkową plakietę, dyplom oraz nagrodę finansową wysokości 100 tys. dolarów.

Dożynki 2010

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

altDnia 13 września b.r. odbyły się Dożynki Archidiecezjalno Samorządowe Gminy Trąbki Wielkie, w których uczestniczył Starosta Cezary Bieniasz - Krzywiec.

FINAŁ ETAPU POWIATOWEGO KONKURSU

powiat-gdanski.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk powiatowe

alt

Dnia 27 sierpnia b.r. podczas L Sesji Rady Powiatu Gdańskiego odbyło się uroczyste podsumowanie XVII edycji konkursu „Piękna Wieś 2010”. Nagrody rzeczowe w postaci sprzętu ogrodniczego oraz pucharów.