joomla templates top joomla templates template joomla

Rodzice obwiniają lekarzy o śmierć córki. Sprawę bada gdańska prokuratura

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Wszystko wskazywało na to, że na świat przyjdzie zdrowa dziewczynka. Komplikacje zaczęły się tuż po przyjeździe pani Magdy do szpitala. Nikola urodziła się z niedotlenieniem płodu i zmarła po pięciu dniach. Według rodziców, gdyby nie opieszałość lekarzy, ich córka żyłaby nadal. 

Młoda matka podejrzana o przypalanie dzieci papierosami. Grozi jej nawet 10 lat więzienia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk kryminalne

W Starogardzie Gdańskim policja zatrzymała dwudziestotrzyletnią matkę, która miała się znęcać nad trójką swoich dzieci. Najmłodsze z nich to chłopiec, który ma 13 miesięcy, pozostałe to dziewczynki w wieku 2 i 3 lat. O dramacie maluchów poinformowała znajoma podejrzanej. 

38-letnia kobieta z ranami głowy znaleziona w hotelu w Gdyni to mieszkanka Grudziądza. Zatrzymano jej męża, prokurator oczekuje na wyniki sekcji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdynia; Prokuratura Okręgowa w Gdyni; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

W piątek 28 października w Hotelu w Gdyni znaleziono ciało kobiety, mieszkanki Grudziądza. W związku ze sprawą zatrzymano jej męża, z którym przebywała na sympozjum w Gdyni. Prokuratura bada okoliczności śmierci grudziądzanki. W dniu wczorajszym w Hotelu Mercure Centrum w Gdyni znaleziono martwą kobietę. 

Sopockie molo ucierpiało.Trwa sprzątanie po sztormie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Kilkudniowy sztorm na Bałtyku dał się we znaki sopockiemu molo. Szalejące fale naruszyły dolne pokłady, które miały zostać rozebrane na zimę w połowie października. Pogoda jednak pokrzyżowała plany i teraz konieczny będzie remont. 

Matka nie wierzy, że mąż zabił Esterę R. Mężczyzna nic nie pamięta - "Córka zabrała tajemnice do grobu" - mówi kobieta

T.W/eSerwis.info; Program "Interwencja"; fot: Archiwum/Policja włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

"Zazdrosny był bardzo. Kłócili się często. Dlaczego ty mnie maltretujesz, dlaczego Ja nie mam żadnych romansów, nie mam żadnych kochanków" - mówi matka tragicznie zmarłej Estery w hotelu w Gdyni. Zamordowana była chirurgiem dziecięcym, ona gastrologiem oboje pochodzili z Grudziądza - tak zaczyna się program zrealizowany przez "Interwencję" wyemitowany przez Polsat. 

Śmiertelne potrącenie w Gdańsku. Kobieta wpadła pod autobus

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek (31.10) wieczorem w Gdańsku. Kobieta najprawdopodobniej wbiegła pod nadjeżdżający autobus. Niestety, nie udało się jej uratować. Ofiara nie miała przy sobie żadnych dokumentów.

Kobietę w Hotelu w Gdyni uduszono. Jej mężowi Lechowi R. grudziądzkiemu lekarzowi postawiono zarzuty. Grozi mu nawet dożywocie

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Gdańsk; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Jest decyzja Gdańskiej prokuratury dotycząca postawienia zarzutów lekarzowi z Grudziądza Lechowi R., który miał według prokuratury zabić swoją żonę w Hotelu Mercure Centrum w Gdyni. Zabójstwo kobiety prokuratura zarzuca mężowi kobiety. Mężczyzna, mieszkaniec Grudziądza, spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie - tak zdecydował sąd na wniosek prokuratury. 

Ciało kobiety znalezione w hotelu w Gdyni. Jest to mieszkanka woj. kujawsko-pomorskiego. Informacji o tym, że mieszkała w Grudziądza policja nie potwierdza

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdynia; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

38-letnia kobieta została znaleziona w jednym z większych hoteli w Gdyni. Jest nią mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Policja nie potwierdza jakoby miała być mieszkanką Grudziądza. Martwą kobietę znaleźli w jednym z pokojów pracownicy hotelu, w którym przebywała. 

"Gwałcili, przypalali papierosami, więzili". Czworo zatrzymanych za maltretowanie 18-latka

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk kryminalne

Przez dobę z wielkim okrucieństwem czwórka młodych ludzi znęcała się nad 18-letnim kolegą; motywem miała być zemsta za to, że chłopak uderzył dziewczynę jednego ze sprawców. Według gdańskiej prokuratury sprawcy przypalali chłopaka papierosami, strzelali z wiatrówki w genitalia, miało też dojść do zbiorowego gwałtu. 

Zawody psów w Gdańsku. "To doskonały sposób na złapanie kontaktu"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Najsprawniejsze gdańskie wzięły udział w zawodach w ramach Pucharu Bursztynowego Psa. Psy wraz z właścicielami mogły sprawdzić się na specjalnym torze przeszkód. Było skakanie przez przeszkody, tunel, huśtawka, slalom i skok przez koło.