joomla templates top joomla templates template joomla

DZIELNICOWI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ NASTOLATKĘ

D.D./Gdansk.eserwis.info, info/foto: Policja, Gdańsk włącz . Opublikowano w Gdańsk kryminalne

Dzięki pracy dzielnicowych z komisariatu V w Gdańsku oraz informacji od policjantów z Rudy Śląskiej odnaleziono zaginioną nastolatkę. Dziewczyna trafiła pod popiekę do Pogotowia Opiekuńczego skąd odbierze ją opiekun.

Dzielnicowi z komisariatu na Przymorzu, współpracując z policjantami z Rudy Śląskiej uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na Gdańskiej Zaspie może przebywać zaginiona 16-latka. Kiedy funkcjonariusze zapukali do mieszkania drzwi otworzyła nastolatka oznajmiając, że była z wizyta u znajomego i już opuszcza lokal nie chcąc przeszkadzać policjantom. Mundurowi od razu wiedzieli, że rozmawiająca z nimi młoda dziewczyna to zaginiona, którą właśnie szukają. Po zweryfikowaniu danych w policyjnym systemie mundurowi potwierdzili swoje przypuszczenie. 16-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej była poszukiwana jako osoba zaginiona od kilku tygodni. 

Dzielnicowi z przymorza powiadomili Komendę Miejską Policji w Rudzie Śląskiej a następnie przekazali nastolatkę do Pogotowia Opiekuńczego skąd odbierze ją opiekun.