joomla templates top joomla templates template joomla

Kobietę w Hotelu w Gdyni uduszono. Jej mężowi Lechowi R. grudziądzkiemu lekarzowi postawiono zarzuty. Grozi mu nawet dożywocie

T.N./eSerwis.info; info: Prokuratura, Gdańsk; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Jest decyzja Gdańskiej prokuratury dotycząca postawienia zarzutów lekarzowi z Grudziądza Lechowi R., który miał według prokuratury zabić swoją żonę w Hotelu Mercure Centrum w Gdyni. Zabójstwo kobiety prokuratura zarzuca mężowi kobiety. Mężczyzna, mieszkaniec Grudziądza, spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie - tak zdecydował sąd na wniosek prokuratury. 

38-letnia kobieta z ranami głowy znaleziona w hotelu w Gdyni to mieszkanka Grudziądza. Zatrzymano jej męża, prokurator oczekuje na wyniki sekcji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdynia; Prokuratura Okręgowa w Gdyni; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

W piątek 28 października w Hotelu w Gdyni znaleziono ciało kobiety, mieszkanki Grudziądza. W związku ze sprawą zatrzymano jej męża, z którym przebywała na sympozjum w Gdyni. Prokuratura bada okoliczności śmierci grudziądzanki. W dniu wczorajszym w Hotelu Mercure Centrum w Gdyni znaleziono martwą kobietę. 

Sopockie molo ucierpiało.Trwa sprzątanie po sztormie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Kilkudniowy sztorm na Bałtyku dał się we znaki sopockiemu molo. Szalejące fale naruszyły dolne pokłady, które miały zostać rozebrane na zimę w połowie października. Pogoda jednak pokrzyżowała plany i teraz konieczny będzie remont. 

Czarny protest w Sopocie przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

W Sopocie ubrani na czarno przeciwnicy zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej wykrzyczeli swoje postulaty. Jak mówią, są przerażeni wizją państwa, które chce karać kobiety za dokonanie aborcji. - Chcemy zamanifestować nasz sprzeciw i pokazać, że kobiety są połową społeczeństwa. 

Kitesurfer żyje, zniosło go do Gdyni. Wypatrzyli go marynarze

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Zakończyła się akcja poszukiwawcza 30-letniego kitesurfera, który wypłynął w poniedziałek (05.09) po południu z Juraty w kierunku Helu. Żywego rozbitka przez przypadek znalazł kuter hydrograficzny Marynarki Wojennej. 30-latek znajdował się w pobliżu starej torpedowni w Gdyni Babich Dołach. 

13-latka dryfująca na desce windsurfingowej w Sopocie uratowana przez policjantów i strażników granicznych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdańsk; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej uratowali 13-latkę dryfującą na desce windsurfingowej. Uczestniczkę mistrzostw zastała nagła zmiana pogody. Mundurowi wciągnęli na pokład młodą dziewczynę i bezpiecznie przetransportowali ją na brzeg. 

Kłęby czarnego dymu nad Gdynią. Płonął magazyn z farbami

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczyło w Gdyni z pożarem magazynu. Jak poinformował Łukasz Płusa, rzecznik straży pożarnej w Gdyni, w budynku znajdowały się farby i lakiery. - Zauważyłem duże języki ognia, po jakimś czasie przyjechała straż pożarna i zaczęła gasić pożar. 

Ciało kobiety znalezione w hotelu w Gdyni. Jest to mieszkanka woj. kujawsko-pomorskiego. Informacji o tym, że mieszkała w Grudziądza policja nie potwierdza

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdynia; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

38-letnia kobieta została znaleziona w jednym z większych hoteli w Gdyni. Jest nią mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Policja nie potwierdza jakoby miała być mieszkanką Grudziądza. Martwą kobietę znaleźli w jednym z pokojów pracownicy hotelu, w którym przebywała. 

Najlepsi polscy deskorolkarze spotkali się na mistrzostwach w Gdyni

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

60 najlepszych zawodników spotkali się na deskorolkowych Mistrzostwach Polski w Gdyni. - Między 6 a 8 lat - to jest najlepszy wiek, żeby zacząć jeździć na deskorolce. Już jest dobra koordynacja i co najważniejsze - jeszcze nie ma blokad w głowie - stwierdził Piotr Wiśniewski z Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. 

"Nie robię tego tylko dla siebie". Ruszył proces matki, która chciała nakarmić córkę piersią w restauracji

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

Przed sądem ruszył proces dotyczący sposobu, w jaki potraktowano karmiącą matkę w jednej z sopockich restauracji. Dwa lata temu Liwia Małkowska chciała nakarmić córkę piersią przy stole. Widząc to kelner zasugerował jej, że inni klienci lokalu nie życzą sobie widoku karmiącej matki i że powinna nakarmić niemowlę w toalecie.

Najlepsi zawodnicy z całej Polski rywalizowali w nocnych regatach w Gdyni

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

- Bardzo trudne regaty, bo są połączone i z bieganiem, i z pływaniem, i w nocy, gdzie tak naprawdę nie widzi się wody, nie widzi się szkwałów i trzeba tylko i wyłącznie płynąć na wyczucie, ale było super - powiedział Grzegorz Goździk, zwycięzca regat 49er Grand Prix, które już po raz szósty odbywają się w Gdyni.