joomla templates top joomla templates template joomla

Ciało kobiety znalezione w hotelu w Gdyni. Jest to mieszkanka woj. kujawsko-pomorskiego. Informacji o tym, że mieszkała w Grudziądza policja nie potwierdza

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Gdynia; mapa: google włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

 
38-letnia kobieta została znaleziona w jednym z większych hoteli w Gdyni. Jest nią mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Policja nie potwierdza jakoby miała być mieszkanką Grudziądza. 
 
Martwą kobietę znaleźli w jednym z pokojów pracownicy hotelu, w którym przebywała. Policja została poinformowana o tym przez ochronę hotelu około 1.30. Na miejscu śledczy zabezpieczyli wszystkie ślady. Jak podał serwis trojmiasto.pl, kobietę znaleziono w hotelu Mercure Centrum Gdynia.
 
 
 
Kobietą była, jak wynika z ustaleń policji, 38-letnią mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. W związku ze sprawą został zatrzymany 53-letni mężczyzna, który zdaniem policji ma bezpośredni związek z tragedią. 
 
Policjanci nie potwierdzają jakoby martwa kobieta była mieszkanką Grudziądza i żoną grudziądzkiego lekarza. 
 
- "Na chwilę obecną możemy tylko powiedzieć, że denatka była mieszkanką województwa kujawsko-pomorskiego" - informuje nadkom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
 
Podobnie jest z informacjami dotyczącymi mężczyzny, na chwile obecną trwają czynności i ze względu na charakter postępowania policja nie potwierdza żadnych informacji.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież