joomla templates top joomla templates template joomla

38-letnia kobieta z ranami głowy znaleziona w hotelu w Gdyni to mieszkanka Grudziądza. Zatrzymano jej męża, prokurator oczekuje na wyniki sekcji

włącz . Opublikowano w Gdańsk trójmiasto

 
W piątek 28 października w Hotelu w Gdyni znaleziono ciało kobiety z ranami na głowie, mieszkanki Grudziądza. W związku ze sprawą zatrzymano jej męża, z którym przebywała na sympozjum w Gdyni. Prokuratura bada okoliczności śmierci grudziądzanki. 
 
W dniu wczorajszym w Hotelu Mercure Centrum w Gdyni znaleziono martwą kobietę. Z informacji jakie podała Gdyńska policja wnikało, że znalezione w hotelu kobieta była mieszkanką województwa kujawsko-pomorskiego, podobnie jak zatrzymany w tej sprawie mężczyzna.
 
Martwą kobietę znaleźli w jednym z pokojów pracownicy hotelu, w którym przebywała. Policja została poinformowana o tym przez ochronę hotelu około 1.30. Na miejscu śledczy zabezpieczyli wszystkie ślady. Jak podał serwis trojmiasto.pl, kobietę znaleziono w hotelu Mercure Centrum Gdynia.
 
 
 
Według relacji świadków na miejscu zdarzenia było siedem radiowozów oraz jedna karetka, a także technicy kryminalistyki. 
 
- "Na chwilę obecną możemy tylko powiedzieć, że denatka była mieszkanką województwa kujawsko-pomorskiego" - informował nadkom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.
 
Nowe fakty w spawie.
 
- Z uzyskanych informacji wynika, że znaleziona martwa kobieta w Hotelu Mercure Centrum Gdynia, była to 38-letnią mieszkanką Grudziądza, żoną lekarza, który został zatrzymany w tej sprawie przez Prokuraturę w Gdyni. Prowadzone są z nim czynności związane ze sprawą -
 
Z informacji uzyskanych od świadków małżonkowie przebywali na sympozjum lekarskim w Gdyni. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w związku ze sprawą zatrzymano 53-letniego męża ofiary, który był grudziądzkim lekarzem. 
 
Policja w sprawie zdarzenia kieruje do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, która prowadzi aktualnie postępowanie i czynności z zatrzymanym mężczyzną. 
 
Jak informuje Tatiana Paszkiewicz rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku: 
 
- "Na chwilę obecną został zatrzymany 58-letni mężczyzna, prokuratura oczekuje na wstępny protokół z sekcji zwłok, która miała być wczoraj przeprowadzona".
 
Sekcja zwłok ma odpowiedzieć na pytanie co było przyczyną śmierci 38-letniej lekarki i czy mąż mógł przyczynić się do tego tragicznego zdarzenia.
 
Po uzyskaniu ekspertyzy prokuratorzy podejmą decyzję co do dalszych czynności i ewentualnego postawienia lub nie zarzutów zatrzymanemu mężczyźnie.