joomla templates top joomla templates template joomla

POLICJANCI ZATRZYMALI PIJANĄ NASTOLATKĘ, KTÓRA WYBIŁA SZYBĘ W MIEJSKIM AUTOBUSIE

D.D./Gdansk.eserwis.info, info/foto: Policja, Gdańsk włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali 15-letnią mieszkankę Gdańska, która będzie odpowiadała przed sądem za zniszczenie mienia. Nastolatka wczoraj wieczorem w miejskim autobusie wyciągnęła młotek bezpieczeństwa i zbiła boczną szybę autobusu powodując straty w wysokości blisko 4 tysięcy złotych. Nastolatka była pijana miała 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci już wkrótce materiał dowodowy przekażą do sądu rodzinnego.

Matka nie wierzy, że mąż zabił Esterę R. Mężczyzna nic nie pamięta - "Córka zabrała tajemnice do grobu" - mówi kobieta

T.W/eSerwis.info; Program "Interwencja"; fot: Archiwum/Policja włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

"Zazdrosny był bardzo. Kłócili się często. Dlaczego ty mnie maltretujesz, dlaczego Ja nie mam żadnych romansów, nie mam żadnych kochanków" - mówi matka tragicznie zmarłej Estery w hotelu w Gdyni. Zamordowana była chirurgiem dziecięcym, ona gastrologiem oboje pochodzili z Grudziądza - tak zaczyna się program zrealizowany przez "Interwencję" wyemitowany przez Polsat. 

Śmiertelne potrącenie w Gdańsku. Kobieta wpadła pod autobus

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek (31.10) wieczorem w Gdańsku. Kobieta najprawdopodobniej wbiegła pod nadjeżdżający autobus. Niestety, nie udało się jej uratować. Ofiara nie miała przy sobie żadnych dokumentów.

"Dość Dyktatury!" KOD protestował w Gdańsku

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

"Dość Dyktatury! Nie pozwolimy niszczyć Polski" - pod takim hasłem ulicami Gdańska przeszła manifestacja Komitetu Obrony Demokracji. Jej uczestnicy protestowali przeciwko działaniom rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Rodzice obwiniają lekarzy o śmierć córki. Sprawę bada gdańska prokuratura

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Wszystko wskazywało na to, że na świat przyjdzie zdrowa dziewczynka. Komplikacje zaczęły się tuż po przyjeździe pani Magdy do szpitala. Nikola urodziła się z niedotlenieniem płodu i zmarła po pięciu dniach. Według rodziców, gdyby nie opieszałość lekarzy, ich córka żyłaby nadal.