joomla templates top joomla templates template joomla

Gdańska policja przeprowadziła nowe poszukiwania w związku z zaginięciem Iwony Wieczorek w 2010 roku. Nie ujawniono szczegółów przeszukiwań

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Gdańska policja poinformowała, że w związku z zaginięciem Iwony Wieczorek w 2010 roku przeprowadzono kolejne poszukiwania. Wiązały się one z ustaleniami, jakich w ostatnim czasie dokonali funkcjonariusze. Szczegółów nie ujawnili.
 
 
- Kolejna analiza wykazała, że być może są miejsca przez nas jeszcze niesprawdzone, gdzie sprawca ewentualnie mógłby ukryć zwłoki młodej kobiety. To jest teren leśny – mówiła podinsp. Joanna Kowalik-Kosińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
 
 
Przeszukania prowadzone były z użyciem psów wyspecjalizowanych w odnajdywaniu zwłok oraz z pomocą wykrywaczy metali. W pracach pomagała też policjantom między innymi straż pożarna, która wypompowywała wodę ze studzienek kanalizacyjnych. 
 
Nie wiadomo, gdzie prowadzone były poszukiwania. Jak poinformował rano Michał Sienkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, funkcjonariusze mieli "przeszukiwać pewien teren na obszarze Gdańska".
 
Nie wiadomo też, czy funkcjonariuszom udało się odnaleźć jakieś ślady.