joomla templates top joomla templates template joomla

Makabryczna zbrodnia pod Gdańskiem. Odnaleziono zmasakrowane ciało kobiety, która zaginęła na początku marca. Ciało 23-latki miał wskazać jej partner życiowy

Agencja/eReporter24; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

 
Jak poinformował portal TVP Gdańsk ciało młodej kobiety odnaleziono w Piotrkowie pod Nowym Dworem Gdańskim. Policja nie zdradza szczegółów, bo okoliczności zbrodni mają być przerażające. Trwają czynności z udziałem 20-latka, byłego partnera ofiary.
 
Z pojawiających się informacji wynika, że odnaleziono w lesie pod Nowym Dworem Gdańskim zmasakrowane szczątki młodej kobiety, które miał wskazać śledczym chłopak ofiary, a które mogą należeć do 23-latki z niewielkiej miejscowości pod Łomżą, która przed śmiercią mieszkała w Warszawie.
 
Jak podał FAKT24 Kobieta miała przyjechać w marcu w odwiedziny do chłopaka, a ostatni raz widziano ją w dniu kobiet 8 marca, a następnie u słuch po niej zaginął
 
 
- Mogę jedynie potwierdzić, że znaleziono zwłoki. Na miejscu wciąż trwają czynności z udziałem prokuratora i lekarza medycyny sądowej. Ciało w sobotę zostanie poddane sekcji i być może po niej będziemy mogli podać więcej informacji. Mamy pewne przypuszczenia, czyje ciało znaleźliśmy, ale dopiero sekcja zwłok będzie mogła z potwierdzić tożsamość zabitej - poinformował FAKT24 prokurator Mariusz Duszyński.
 
Do sprawy zatrzymano 20-letniego mężczyznę. 
 
- Zatrzymany został mieszkaniec Nowego Dworu Gdańskiego w związku ze sprawą, ale nie zostały mu dotąd postawione zarzuty. Czynności z jego udziałem odbędą się jutro po sekcji zwłok - informuje prokuratura.