joomla templates top joomla templates template joomla

Trzech młodych mężczyzn zginęło w wypadku w Gdyni. Samochód uderzył w sygnalizację świetlną

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

Trzech młodych młodych mężczyzn zginęło w wypadku, do którego doszło w sobotę (16.02) rano w Gdyni na ul. Chwarznieńskiej. Osobowa toyota uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej.
 
 
Droga była nieprzejezdna przez kilka godzin. Jak poinformował oficer prasowy gdańskiej policji Krzysztof Kuśmierczyk, do wypadku doszło około godziny 5 rano. Samochód uderzył w słup sygnalizacji znajdujący się pomiędzy pasami ruchu. 
 
 
- Na tę chwilę ustaliliśmy, że kierowca to mężczyzna w wieku 27 lat, natomiast danych personalnych pozostałych osób na tę chwilę jeszcze nie znamy, jesteśmy w trakcie ustalania. Wstępnie są to mężczyźni w wieku 20-30 lat – powiedział rzecznik. 
 
- Jest za wcześnie, żebyśmy mogli mówić o przyczynach tego zdarzenia, nie wykluczamy jednak, że było to niedostosowanie prędkości do panujących warunków – dodał.
 
 
 
K. Kuśmierczyk przypomniał, że w nocy temperatura sięgała zera, a jezdnia mogła być śliska. Dopiero po godzinie 11 droga została odblokowana. Chwarznieńska to jedna z ważniejszych ulic w Gdyni: łączony ona miasto z obwodnicą Trójmiasta.