joomla templates top joomla templates template joomla

Niedaleko Grudziądza w Smętowie Granicznym doszło do zderzenia pociągu pasażerskiego z towarowym. Pociagiem podróżowało 200 osób

T.W./eSerwis.info; info/screen: twitter.com/poznan_leszno; video: facebook/wiescizkociewia włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

Pociąg osobowy zderzył się w środę wieczorem z pociągiem towarowym. Do wypadku doszło w rejonie Smętowa Granicznego w województwoie pomorskim, niedaleko Grudziądza. Są poszkodowani.

13-latka urodziła dziecko. 20-letniemu ojcu grozi kara więzienia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

W szpitalu w Chojnicach 13-latka urodziła dziecko. Ojcem jest jej 20-letni znajomy. Śledztwo w tej sprawie wszczęła już prokuratura. Dziewczyna skutecznie ukrywała ciążę przed całą rodziną. - Rodzina zorientowała się, że córka jest w ciąży, gdy w zasadzie rozpoczęła się akcja porodowa - poinformował Mirosław Orłowski z Prokuratury Rejonowej w Chojnicach. 

Członek Widzew Fan Club Grudziądz zastrzelony w Kwidzynie. To był precyzyjny śmiertelny strzał w klatkę piersiową. 6 osób zatrzymanych, 3 usłyszało zarzut zabójstwa

T.N./eSerwis.info; info: TVN24/x-news, prokuratura/Gdańsk włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

Do strzelaniny doszło 7 października w Kwidzynie około godz. 16 na ul. Warszawskiej. Według prokuratury był to jeden celny strzał w klatkę piersiową. Rannego 20-latek przewieziony został do szpitala gdzie zmarł. Na stronie zrzeszającej fanów zespołu Widzew Łódź pojawiła się informacja, z której wynika, że zmarły 20-latek był fanem Widzewa. 

96. rocznica zaślubin Polski z morzem. Andrzej Duda: Wasi przodkowie przechowali ten skrawek wybrzeża

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Pomorskie aktualności

- Myślę, że to jest uroczystość o charakterze absolutnie ogólnopolskim w swojej wymowie - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas obchodów 96. rocznicy zaślubin Polski z morzem. - Wasi pradziadkowie, dziadkowie i ojcowie przechowali ten skrawek wybrzeża Bałtyku dla Polski - mówił prezydent do mieszkańców Pucka. 

Zabójcy kibica Widzewa Łódź z Kwidzyna zatrzymani w Niemczech

T.N/eSerwis.info; TVN24/x-news; fot: DE RTL TV włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

Dwaj poszukiwani w sprawie Zabójca kibica Widzewa Łódź, jak informowała Gazeta Pomorska członka Widzew Fan Club Grudziądz zastrzelonego w Kwidzynie 7 października, został zatrzymani w Niemczech. Czekają aktualnie na decyzje sądu w sprawie przewiezienia ich do Polski.

Wypadek koło Malborka. Zginęły trzy osoby, w tym 11-latka

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

Trzy osoby w wieku 71, 49 i 11 lat zginęły w wypadku pod Malborkiem. W zderzeniu dwóch osobówek ranne zostały jeszcze dwie osoby, które trafiły do szpitala. - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi audi.

"Kacper 1" po modernizacji. Straż graniczna testuje nowe możliwości na Bałtyku

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Pomorskie aktualności

Kaper 1 to jedyna jednostka Straży Granicznej, która może na 8 dób wyjść w morze bez zawijania do portu. Właśnie została zmodernizowana i jest gotowa do pracy. Funkcjonariusze Straży Granicznej już testują jej możliwości. - Sprawdzamy głównie jednostki rybackie i turystyczne. Statki handlowe są kontrolowane w portach - mówi dowódca jednostki kpt Marcin Szerszyński.

Zderzenie radiowozu i samochodu dostawczego w Wiślince. 4 osoby zostały ranne

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

Troje policjantów i pasażer ucierpiało w wypadku radiowozu w Wiślince w gminie Pruszcz Gdański. Funkcjonariusze przewozili do izby wytrzeźwień mężczyznę, który znęcał się nad członkami rodziny. Na jednym ze skrzyżowań, poruszający się na sygnale radiowóz zderzył się z ciężarówką.