joomla templates top joomla templates template joomla

Zabójcy kibica Widzewa Łódź z Kwidzyna zatrzymani w Niemczech

T.N/eSerwis.info; TVN24/x-news; fot: DE RTL TV włącz . Opublikowano w Pomorskie kryminalne

Trzech poszukiwanych w sprawie zabójstwa kibica Widzewa Łódź w Kwidzynie, jak informowała Gazeta Pomorska członka Widzew Fan Club Grudziądz, zastrzelonego 7 października, zostali zatrzymani w Niemczech. Czekają aktualnie na decyzje sądu w sprawie przewiezienia ich do Polski.

Trzech mężczyzn zatrzymano na terenie Niemiec w sprawie zabójstwa 20-latka w Kwidzynie. Podejrzani zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzuty.

Teraz zostali przekazani w ręce polskich śledczych. Wcześniej w tej sprawie prokuratura postawiła zarzuty zabójstwa już trzem osobom. 20-latek zginął w Kwidzynie na początku października. Został postrzelony w klatkę piersiową.

Rannego przewieziono do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Do tej pory śledczy nie ustalili jednoznacznego motywu zbrodni, nie wykluczają jednak porachunków pseudokibiców.

Czytaj również: Członek Widzew Fan Club Grudziądz zastrzelony w Kwidzynie. To był precyzyjny śmiertelny strzał w klatkę piersiową. 6 osób zatrzymanych, 3 usłyszało zarzut zabójstwa

Do strzelaniny doszło 7 października w Kwidzynie około godz. 16 na ul. Warszawskiej. Według prokuratury był to jeden celny strzał w klatkę piersiową. Rannego 20-latek przewieziony został do szpitala gdzie zmarł. 
 
Na stronie zrzeszającej fanów zespołu Widzew Łódź pojawiła się informacja, z której wynika, że zmarły 20-latek był fanem Widzewa. Jak podała Gazeta Pomorska chłopak miał być również członkiem klubWidzewa Fan Club Grudziądz.
 
W tym samym dniu zatrzymano pięciu mężczyzn mających związek z tą sprawą, trzech usłyszało zarzuty zabójstwa w niedzielę po południu i zostało tymczasowo aresztowanych. 
 
W zatrzymaniu brali udział antyterroryści z czego część podejrzanych zatrzymano w domach, a część na ulicy.  Według prokuratury działali wspólnie i w porozumieniu i grozi im dożywocie. 
 
{media load=media,id=7611,width=640,align=center,display=inline}
 
 

Komentarze  

+1 # Irek 2016-10-25 22:07
Heh. Co za świat idziesz i strzał ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Beria 2016-10-25 21:38
TO ilu było tych zabójców? Co chwila kogoś nowego zatrzymują, a strzał był niby jeden:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Kamil 2016-10-25 17:12
W tytule zastrzelony 7 listopada w artykule już 7 październik ... zazdroszczę redaktorów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować