joomla templates top joomla templates template joomla

MAGICZNY ŚWIAT CYRKU ARLEKIN

włącz . Opublikowano w Gdańsk wiadomości

GDAŃSK - OSSOWA
ul. Niedziałkowskiego
14.09. / środa / godz.18:00

GDAŃSK - Chełm
ul. Witosa
16.09. / piątek / godz.18:00

GDAŃSK - ZASPA
ul. Jana Pawła II
17.09. / sobota / godz.17:00
18.09. / niedziela / godz. 13:00 i 16:00

Wciśnij LUBIE na facebooku

a następnie napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. by odebrac darmowy bilet

Reprezentacyjny CyrkArlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi nowy atrakcyjny program sezonu 2011. Najlepsiartyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży.

Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademnostrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na „kołach śmierci” po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet "Turk".


Cyrk Arlekin_1 Cyrk Arlekin_2 Cyrk Arlekin_3 Cyrk Arlekin_5 Cyrk Arlekin_6 Cyrk Arlekin_7 Cyrk Arlekin_8

Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.